نمونه کار طراحی سایت

توجه نمایید، به دلیل جدید بودن اکثریت وب سایت های زیر، ممکن است محتوای ان ها هنوز به صورت کامل توسط کارفرما تکمیل نشده باشد و یا محتوای ازمایشی در آن ها درج شده باشد.
 

انجمن مدیریت منابع انسانی ایران 

انجمن مدیریت منابع انسانى با بیش از 20 سال تجربه در راستاى اشاعه فرهنگ، توسعه دانش و ارتقاى سطح پژوهش در حوزه مدیریت منابع انسانی است.

 

موسسه تعالی پویا ایرانیان

به منظور توسعه مدیریت و کمک به سازمان های کشورمان برای استقرار نظام های مدیریتی، بنیاد تعالی سازمانی، با نام ثبتی مؤسسه تعالی پویا ایرانیان به عنوان یک موسسه غیرتجاری و غیر انتفاعی به همت جمعی از متخصصان تعالی سازمانی و مدیران شرکت ها و سازمان های بزرگ و خوشنام کشورمان در سال 1397 تأسیس شده است.

بنیاد تعالی سازمانی بصورت غیر انتفاعی و غیر دولتی فعالیت خواهد کرد و نظام تصمیم گیری آن مبتنی بر آراء اعضاء خواهد بود و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که علاقمند به موضوع فعالیت بنیاد بوده و از تخصص های لازم بهره مند باشند می توانند به عضویت این بنیاد درآیند. این بنیاد دارای شخصیت حقوقی مستقل بوده و از استقلال مالی برخوردار خواهد بود. بالاترین مرجع تصمیم گیری آن هیئت امناء است که از مدیران و متخصصان حوزه مدیریت و تعالی سازمانی تشکیل می شود.

 

شرکت پاکت سازان

شرکت پاکت سازان با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تولید پاکت های چند لایه کاغذی متناسب با محصولات و سیستم بسته بندی هر صنعت  در جهت کسب رضایت مشتری در این عرصه فعالیت می کند. شرکت پاکت سازان با در اختیار داشتن ماشین آالات و تجهیزات بروز نسبت به وزن و حجم و  میزان حساسیت رطوبت محصول در خصوص افزایش کیفیت بسته بندی راهنمایی های لازم را انجام داده تا به تواند محصولی با کیفیت بالا به مشتریان ارائه دهد. و همچنین این محصولات در جهت حفاظت از محیط زیست و در بسته بندی مورد قبول مورد تایید قوانین صادرات می باشد .محصولات شرکت پاکت سازان بر اساس چاپ مورد تایید مشتریان و تعداد لایه های مورد نیاز برای بسته بندی برای محصولات همچون انواع چسب های پودری ، محصولات کشاورزی و صنعتی  تولید می گردد.

 

شرکت سیروکا

شرکت سیروکا اولین تولید کننده بادام زمینی روکشدار، مغز تخمه آفتابگردان به صورت روکش و طعم دار در 10طعم است.

 

شرکت اسپنچ

شرکت اسپنج اولین شرکت وارد کننده محصولات پزشکی در ایران


به بالای صفحه بردن