مؤسس پلاتینیوم مهندس سعید رضا اسکندری از فارغ التحصیلان رشته کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار است که دارای 24 سال سوابقه کاری در بخش فناوری اطلاعات  موسسه مطالعات بهره وری و منابع انسانی و سازمان مدیریت صنعتی  می باشد. باتوجه به علاقه زیادی که در زمینه نرم افزار داشت، در سال 1390 توانست چندین پروژه در این زمینه با موفقیت به انجام برساند. با رشد اینترنت در ایران و به طبع آن افزایش وب سایت ها، چندین وب سایت با همکاری گروهی که با ایشان در حال انجام پروژه ها بودند ساخته شد و علاقه بسیاری در زمینه سامانه های تحت وب شکل گرفت. در زمینه وب سایت ها هم مشکل عدم به روز رسانی خودکار نیز وجود داشت، شرکت ها، سایت های مختلفی طراحی می کردند بدون اینکه امکان به روز رسانی خودکار داشته باشند، از طرفی دیگر بسیاری از متقاضیان از قبل وب سایت داشتند اما باتوجه به رشد سریع وب و مرورگرها و عدم امکان به روز رسانی خودکار، وب سایت ها پس از مدتی کوتاه قدیمی می شدند و از بسیاری از تکنولوژی ها و امکانات جدید محروم می ماندند. این چالش ها منجر به این شد که ایده  به روز رسانی خودکار وب سایت های طراحی شده شکل بگیرد.

پلاتینیوم پس از چندین سال توسعه و تکامل، هم اکنون بیش از 10 وب سایت با موضوعات مختلف در ایران و سایر کشورها استفاده می کنند که از جمله می توان به انجمن مدیریت منابع انسانی ایران ، تجهیزات پزشکی اسپنج ،مرکز تعالی سازمانی ، پاکت سازان، شرکت پارس تجارت امیران یا برند سیروکا ، فروشگاه اینترنتی اپلیکشن اندروید پلاتینیوم نام برد.
فعالیت شرکت هم اکنون با همراهی بیش از 200 مشترک خشنود در زمینه طراحی سایت و سامانه های تحت وب،سئو سایت و بازاریابی فضای مجازی گسترش یافته است.

 مأموریت پلاتینیوم

تولید محصولات با حداکثر کیفیت ممکن به کمک نیروهای متخصص

ارائه خدمات پشتیبانی با کیفیت

بومی سازی و عدم وابستگی  جهت انجام خدمات بهتر و با کیفیت تر

نگاه بلند مدت به مشتریان به عنوان سرمایه های شرکت

تأکید بر استفاده از تکنولوژی های روز

گسترش ارائه محصولات و خدمات به کشورهای همسایه

ارائه خدمات آموزشی در زمینه طراحی سایت و  فتوشاپ

سعیدرضا اسکندری
Saeed Reza Eskandari
به بالای صفحه بردن